+90 507 777 23 33
info@cometofethiye.com
Turkish EnglishRussian Chinese (Simplified)
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
REZERVASYON VE İPTAL ŞARTLARI
VİLLA/ APART KONAKLAMA

REZERVASYON ÖDEMESİ

Rezervasyon yaptığınız ev ile ilgili toplam kira bedelinin, Banka hesaplarımıza yatması veya kredi kartıyla ödenmesi gerekiyor. Ödemenin tamamı alınmadan evin anahtarı verilmez. (Erken rezervasyon kampanyalarında her villa için belirlenen ödeme şekli geçerlidir.)

HASAR DEPOZİTOSU

Gerçekleşen tüm Rezervasyonlar için bir hasar bedeli tespit edilmiştir, Hasar depozito bedeli rezervasyon formunuzda belirtilmiştir.
Rezervasyonu gerçekleştiren kişi hasar bedelini girişte tesiste ki yetkiliye makbuz

karşılığında öder, Misafirin evden ayrılacağı gün firmadan bir yetkili evi kontrol eder, hasar depozitosu geri ödemesi (hasar yoksa) yapılır.
Bazı evlerde hasar depozitosu çıkıştan sonra 5 iş günde müşteri hesabına gönderilir.

REZERVASYON TARİHİ VEYA TESİSİN DEĞİŞTİRİLMESİ

Herhangi bir sebepten dolayı tesisin veya rezervasyon tarihinin de değiştirilmesi için firmadan onay alınması gerekir, firmadan onay alındıktan sonra firma hesabına bu değişiklik ile ilgili olarak 50 Euro yatırılması gerekir ve yeni bir rezervasyon yapılır.

REZERVASYON İPTALİ

Seyahatiniz öncesi rezervasyon iptalini aşağıdaki şartlarda yapabilirsiniz. Rezervasyon başlangıç tarihinden,
50 gün öncesi iptalde rezervasyon bedelinin %30 u firmada kalır, 50–36 gün öncesi iptalde rezervasyon bedelinin %50 si firmada kalır, 35 gün öncesi iptal de rezervasyon bedelinin %100 ü firmada kalır.

ÖN ÖDEMELİ REZERVASYON ŞARTLARI

Rezervasyon anında %10 ila %30 arasında ön ödeme yapılır. Kalan ödeme ev girişinde yapılacaktır .
Misafir eve giriş yapmadığı durumlarda kalan ödemelerden sorumludur.

Bu sorumluluk dolayısıyla acente kalan bakiyeyi banka faiz oranları ile doğru orantılı olarak tahsil etme hakkına sahiptir.

FİRMANIN SORUMLULUKLARI

Kısa dönem rezervasyonlarda, tüm tesislerin temizliği, havlu ve çarşaf değişimi haftada bir firmamız tarafından yapılır.
Evlerde müşterilerin kıymetli eşyalarından firmamız hiç bir şekilde sorumlu değildir, Tatil beldelerinde hırsızlık olaylarının çok olduğunu dikkate alarak sayın müşterilerimizin dikkatli olmalarını rica ediyoruz. Ayrıca tüm müşterilerimize seyahat sigortası yaptırmasını öneririz,

MİSAFİRİN SORUMLULUKLARI

Misafir, Şirketimize veya Acenteye yaptığı Rezervasyon bedeli ödeme Makbuzunu veya Voucher’u Tesise girişte ibraz etmek zorundadır. Rezervasyon da belirtilen kişi sayısının dışında tesise ekstra kişi/kişiler gelecekse Misafir Tesise bildirmek zorundadır.
Kapasitenin yeterli olduğu durumlarda ekstra kişilere ek yatak ücreti uygulanır.

Kiralamış olduğum villa/apartı inceledim mütalaa ettim ve konaklamaya karar verdim. Sözleşmenin tamamını okudum ve kabul ettim. Sözleşme kurallarına uyacağımı yukarıdaki bilgilerin doğruluğunu ve sözleşme şartlarına uymamaktan oluşacak aksaklıklardan doğacak zararın tarafıma ait olduğunu kabul ve beyan ederim.
Anlaşmazlık durumlarında Ankara/Muğla mahkemeleri ve icra daireleri yetkili olacaktır.

MÜŞTERİ ADI SOYADI MÜŞTERİ İMZA