+90 507 777 23 33
info@cometofethiye.com
Turkish EnglishRussian Chinese (Simplified)
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
SURVIVOR SEYAHAT ACENTASI

Come to Fethiye Firmamız Survivor Acentası olarak, 1970 yılından bu yana Akdeniz ve Ege Bölgesinde çeşitli sektörlerde hizmet vermektedir. Müşteri Memnuniyeti, Güvenli Ödeme, Uygun Fiyatlandırma ve Güvenilir Hizmet.
Come to fethiye alanında uzman ve güçlü kadrosuyla tatilinizi planlama da sizlere hızlı ve güvenilir rehber olacaktır. Kalkan, Kaş, Fethiye, Kayaköy, Ovacık, Ölüdeniz, Hisarönü gibi adıyla bile insanı cezbeden tatil duraklarında, ev sıcaklığında, temiz konforlu villalar sizleri bekliyor. Kiralık apartlar, balayı villaları, lüks villalar, doğa içerisinde villalar, deniz manzaralı villalar, muhafazakâr villalar, çocuk havuzlu villalar, ekonomik villalar, plaja yakın villalar, kapalı havuzlu, jakuzili, ısıtmalı havuzlu, merkeze yakın, kalabalık ailelere uygun, saunalı villalar…
15 yıllık emektar bir tur lideri ve rehber olarak, cometofethiye, ülkenin yanı sıra Dünya Mirası alanlarının ritmi dışında turlar düzenleyen büyük bir zenginleşme ile kuruldu. Gezginlerin gerçek bir Türkiye ve dünyaya tanık olmalarına yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Cometofethiye’nin amacı, kitle turizmi ve organizasyon yerine yüksek hizmet standardı ile butik turlar düzenlemektir küçük grup veya kişiye özel turlar kırsal alanlarda yerel yaşamı desteklemeyi ve sürdürülebilir turizme katkıda bulunmayı hedefliyoruz.
Müşterilerimize olan coşkumuzla destekleneceğinden emin olduğum güvenilir, karşılıklı yarar sağlayan bir iş ilişkisine samimi davetimizi şirketinizle/ajansınızla paylaşmaktan onur duyuyoruz.

Neden bizi seçmelisiniz?
  • Tüm gezilerimiz kişiselleştirilmiş ve kalabalık değil.
  • Nereye seyahat etmek istersin? Yolculuğunuzun nasıl olmasını istiyorsunuz? Kaç randevun var? Sadece söylemelisin, başka bir şey için endişelenme, biz her şeyi hallederiz.
  • İhtiyacınız olan tüm bilgileri alacaksınız. Her yolcuya verdiğimiz kişisel ilginin bizi birbirinden ayırdığını göreceksiniz.
  • Müşterilerimizin emrinde en iyi hizmetlere sahip olmaları bizim için çok önemlidir.
  • Turizm Bakanlığı onaylı TÜRSAB a 9736 ile yasal olarak kurulmuş bir Seyahat acentesiyiz.
  • Tüm gezilerimizde kanıtlanmış deneyime sahip bir rehberiniz olacak.
  • Kaliteyi ihmal etmeden, en iyi fiyatı arıyoruz.
  • Her seviye ve zevke uygun gezilerimiz var. Ayrıca sizin için özel olarak hazırlanmış bir gezi oluşturabiliriz.
  • Bizimle iletişime geçin ve her şeyi unutacaksınız – çünkü yolculuğun %100’ünü yönetiyoruz
İletişim

Herhangi bir sorunuz varsa, arayabilirsiniz ;

+90 507 777 23 33 veya e-posta adresimize yazın info@cometofethiye.com yada canlı destek uygulamamızı kullanınız

Belgelerimiz ve Üyeliklerimiz

Cometofethiye, 2020 yılında profesyonel turist rehberi Ünsal Emre YETKİL tarafından a 9736 lisans numarası ile kurulmuştur.
Lisans numarası 43971
Kimlik Bilgileri: Türsab Lisans: 9736