+90 507 777 23 33
info@cometofethiye.com
Turkish EnglishRussian Chinese (Simplified)
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
0₺
Müsaitliği Kontrol Et

Ölüdeniz Türk Hamamı

Created with Sketch. Fethiye
Puan Verilmemiş

Süre

4 Hours

İptal

İptalsiz

Toplam Kişi Sayısı

Sınırsız

Diller

___

Genel Bakış

Ölüdeniz Türk Hamamı

Ölüdeniz Türk Hamamı, hem fiziksel hem de ruhsal olarak rahatlamak ve özellikle şehrin bütün yorgunluğundan kurtulabilirsiniz. Tamamen dingin bir ortam yakalamak isterseniz bunun için Türk hamamı günümüzde en doğru seçeneklerden biri olarak ön plana çıkmaktadır. Bilindiği üzere Türkler için hamam yalnızca temizlenme noktası olarak geçmemektedir. Sosyal ve kültürel bir platform olarak da hamamlar, fiziksel ve zihinsel olarak sağlık açısındanda doğru şekilde iyi bir biçimde değerlendirilmektedir.

Sizlere bunu profesyonel olarak sağlayacak organizasyon dahilinde, özellikle de tarihin izlerini taşıyan Fethiye Türk hamamı seçenekleri kapsamında sunmaktan gurur duyarız. Farklı yöntemler kullanılarak gerçekleştirilecek masaj ve buharlı bir ortam eşliğinde, kişinin daha sağlıklı bir hale gelmesine olanak tanımaktadır. Bunu gerçekleştirmek için sizlere sunduğumuz bu özel organizasyona katılmanız yeterlidir. Tüm gerekli işlemleri sizin için hazırlıyoruz ve size sadece hamamın keyfini çıkarmak kalıyor.

Tüm Olanakları İle Hamamı Keyfi

Hamamın özel olarak yapılmış taşları üzerinde yatarak suyun keyfini çıkarabilir ve Türk hamamı keyfini en iyi biçimde yaşayabilirsiniz. Bunlar içerisinde sauna ya da kese ve köpük masajı gibi olanakları da yine burada değerlendirebilir, hamamın sunduğu olanakları sonuna kadar çıkarma şansını elde edebilirsiniz. En küçük gözle görülmeyen ve vücut içerisinde birikmiş kirlerin dahi tamamen arındırılmasına olanak tanıyan hamam seçeneklerini değerlendirmek için hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz. Bu özel organizasyon altında bütün işlemleri sizler adınıza hazırlıyor ve size yalnızca bu keyfi sonuna kadar yaşamanız için imkan tanıyoruz.

Tamamen steril ve hijyenik bir ortam içerisinde özel taslarla bol köpüklü bir ortamda en özel temizliği gerçekleştirebilir, ayrıca bunu sağlarken fiziksel temizliğin yanı sıra ruhsal olarak da kendinizi daha rahatlamış hissedebilirsiniz. Eski dönemden günümüze kadar gelmiş olan ve harika mimari yapılar dahilinde hamamları keyifli bir biçimde değerlendirebilirsiniz.

Fethiye Türk Hamamı

Özellikle Fethiye bölgesinde geçmişten günümüze kadar ulaşmış farklı mimari yapılar kapsamındaki hamamlar eşliğinde, harika bir zaman geçirebilirsiniz. Tüm farklı dönemlerde dini inançları da kapsayan ve insanların sosyal yaşantılarının birer parçası haline gelmiş olan hamamlar, günümüzde artık daha büyük organizasyonlar ve olanaklar dahilinde temizlenme seçeneklerini sunmaktadır.

Önemli Detaylar

  • Rejuvenating way to pamper yourself while traveling
  • Help your skin recover from sun, sand, and salt water
  • Flexible departure time is tailored to your schedule Convenient pickup and drop-off at local hotels

Fiyata Dahil & Hariç Hizmetler

  • Hotel pickup and drop-off back
  • Sauna
  • Peeling
  • Foam massage
  • Drinks
  • Face mask (optional)
  • Oil massage

Yorumlar

0/5
Puan Verilmemiş
Toplam Oy yok
Mükemmel
0
Çok iyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Berbat
0
Toplamda 1 - 0 / 0 gösteriliyor

Bir değerlendirme yazın

Created with Sketch.
En Düşük Fiyat 0₺

Teklif Al

Organize eden

come2fethiye

Üyelik tarihi: 2021

7 Değerlendirmeler

Bunları da beğenebilirsiniz